18-19.06.2021

Późny Pierwszy Trymestr i Drugi Trymestr

Rejestracja

  Doświadczenie zawodowe:

  Udział w uroczystej kolacji:
  TakNie

  Aby móc wysłać formularz rejestracyjny najpierw proszę o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych


  Informacja o rezerwacji

  data kursu:

  18-19.06.2021

  czas trwania:

  Piątek, 18.06.2021

  9:00-19:00

  Sobota, 19.06.2021

  9:00-17:00

   

   

  miejsce:

  Kraków

  adres:

  Aparthotel, ul. Lwowska 1

  cena:
  2000 PLN
  kontakt:

  info@malopolskieusg.pl

  a.zanko@dobreusg.pl

  tel. 666 707 264

  dr hab.med. Marcin Wiecheć

  specjalista położnictwa i ginekologii

  dr n.med. Agnieszka Nocuń

  specjalista położnictwa i ginekologii

  Program kursu

  Z uwagi na duże zainteresowanie naszym flagowym kursem dotyczącym pierwszego i drugiego trymestru ciąży, powracamy do jego organizacji.

  Kurs przygotowujemy wg zasady “zaczynamy od podstaw”. Przedstawimy zagadnienia praktycznej techniki badania USG w pierwszym i drugim trymestrze oraz interpretacji obrazu.

  Kurs ma duże znaczenie dla lekarzy rozpoczynających pracę z ultrasonografem, ponieważ ukierunkowuje technikę badania, aby nie zaczynać od błędnych przyzwyczajeń. Dla lekarzy z doświadczeniem kurs systematycznie odświeża wiedzę i sprawdza technikę badania i jego planowanie czasowe.

  Część dotycząca interpretacji obrazu jest przedstawiona w formie logicznego przewodnika obejmującego najczęstsze sytuacje kliniczne, także dotyczące podstaw wad serca, tak aby sumiennie wprowadzić uczestników w diagnostyczne badania USG w ciąży.

  Nie tracimy czasu na standardy, embriologię i tematy poboczne. Wykłady są ilustrowane otwartymi badaniami “na żywo”, podczas których kursanci mogą szczegółowo zapoznać się z techniką badania i pracą na aparacie. Przedstawiamy również “na żywo” badania nieprawidłowości.